NEOGEN Dermalogy Real Bakuchiol Firming Serum (30ml)

Neogen serum nxit rritjen e kolagjenit i cili ruan elasticitetin ne lekure, gjithashtu ofron vitalitet të lëkurës dhe është efektiv për qetësimin e lëkurës me vitaminë C.

L 3800

Bakuchiol Serum një përbërës kundër plakjes që zëvendëson retinolin
Përmban ‘bakuchiol*’, një përbërës kundër plakjes që gjendet në natyrë për lëkurën që është e prirur ndaj acarimit nga retinoli

Hidraton lekuren dhe rrit elasticitetin 
Serumi përmban përbërës të patentuar “Lupine Peptide”, “Collagen Boosting Peptide” dhe “Hydrolyzed Lupine Protein”.Rrit sintezën e kolagjenit dhe permirson elasticitetin.

Antioksidant Multivitamin + Ekstraktet bimesh
Vitamina C, derivati ​​i vitaminës C, përbërësit multi-vitaminë të vitaminës E i dhurojne lëkurës vitalitet, butësi dhe shkëlqim

Out of stock

Përshkrimi

Përbërësit kryesorë:

Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract
Blackberry
Caprylic/Capric Triglyceride
Caprylic/Capric Triglyceride
Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil,
Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil,
Olea Europaea (Olive) Fruit Oil,
Olea Europaea (Olive) Fruit Oil,

Përdorimi:

1. Pas përdorimit të tonerit , merrni një sasi të  konsiderueshme te serumit dhe aplikojeni butësisht ne lëkurë.

2. Përdorni në mëngjes  dhe në mbrëmje.

Rutina e kujdesit të lekurës:

Hapi 1
Pastrues
28 Remedy Acne Pore Deep Cleanser
28 Remedy Acne Pore Deep Cleanser
Hapi 2
Toner
Rice Fila Oil Toner
Rice Fila Oil Toner
Hapi 3
Serum
Serum

Brand

NEOGEN

Order processing

All purchases before 15:00 on official working days will make and go within 2 hours the city of Tirana, for other cities within 48 hours
Orders placed on weekends or public holidays will be processed on the next business day.

Shipments

Delivery is by courier and will arrive to you within 2 days depending on your location. You will be notified by email when your order is shipped.

    1. From 1 to 100 euros transport by page
    2. From 100 euros up to no shipping limit
    3. Return, paid transport