White Luminaire CC Cream

Krem mbrojtes ndaj rrezeve te diellit hidraton dhe rregullon tonin e lekures .

L 2100

Korrektor I tonit te lekures
Tkrem korrektues te tonit te lekures e le ate te bute dhe I jep nje pamje ultra rrezatuese

Formula e irritimit te ulet
‘Minimizon acarimin e lekures pa vaj mineral , puder, pigment dhe pa benzofhenon -4 dhe etanol , siguri ne
perdorim. Parandalon plakjen e lekures dhe demtimin qe vjen nga rrezat UV (SPF25, PA++)

System balancim PH e lekures
Nje element funksional ‘sargassum muticum’ permban minerale dhe vitamin ate shumta , ato japin efekt
shkelqimi dhe jan qetesues per lekuren. .

Formula “ secret water” patent sekrete e NoTS
Permban ‘secret water’ me trendafil jamball dhe caj jeshil. Ndjesi freskie, hidraton lekuren pergjate gjith
dites.

Out of stock

Përshkrimi

Përbërësit kryesorë:

Chrysanthemum Indicum Callus Culture Extract Nutrition supply
Licorice Root Water Improve uneven skin tone
Camellia Sinensis
Centella Asiatica Extract Skin damage prevention
Olive Oil

Përdorimi:

Hapi 1
Toner
Revital Fluid
Hapi 2
Serum
Revital Essence
Hapi 3
Kremi hidratues
Spot Correcting Cream
Hapi 4
Kremi Dielli
C.C Cream

Brand

NoTS

Order processing

All purchases before 15:00 on official working days will make and go within 2 hours the city of Tirana, for other cities within 48 hours
Orders placed on weekends or public holidays will be processed on the next business day.

Shipments

Delivery is by courier and will arrive to you within 2 days depending on your location. You will be notified by email when your order is shipped.

    1. From 1 to 100 euros transport by page
    2. From 100 euros up to no shipping limit
    3. Return, paid transport